7 Şubat 2018 Çarşamba

Gidiyorum..
Haftaya ufak bir yolculuğa çıkıyorum.. 
Bulunduğum ülkeden biraz uzaklaşacağım..
Daha çok manevi bir yolculuk, 
Kendimden, hırslarımdan, bitmeyen isteklerimden uzaklaşacağım..
Ruhum belki de nefes alacak bilmiyorum..
Sadece herkese hoşçakalın demek istiyorum..
Haklarınızı helal edin, (varsa benden yana herkese helal olsun)
 ALLAH'a emanet olun..

zLş..


Nursalkımın..

10 yorum:

 1. Yolunuz açık olsun o halde.Helal olsun.Sevgiler:)

  YanıtlaSil
 2. Hayırlara vesile olsun, herkesin bir hicret dönemi illa ki olmalı. Selamet üzere olsun.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne demiş atalarımız tebdili Mekanda ferahlık vardır, kısa da olsa biraz ara vermek lazım.. Sevgiler..

   Sil
 3. Güle güle git, güle güle gel. Biz komşu, akraba olmadığımızdan sanal dünyada zaten öyle helallik istemene gerek yok:))nasıl bir helallik olabilir ki? Kavga filan etmedik seninle:))yalnız başka ülkeye de gidersen, Kutuplara da gitsen kendinden uzaklaşamazsın biliyorsun değil mi? Çünkü kendini de götüreceksin o yüzden bence farklı bir yöntem denemelisin, hırslarından vazgeçmek için oturduğun yerde de geçebilirsin:))bunları ukalalık olsun diye yazmıyorum haa...yani sana bir faydası olur umuduyla yazıyorum. Yanlış anlama...çünkü belki sırf bu yüzden gideceksen boşuna zahmet etmezsin ama yok gezip, eğlenmek içinse bak hiç durma git, insana iyi gelir:) Sevgiler:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bak burada beni düşünüp tavsiyelerde bulunman bile ne güzel bir hak, tanımasan da tüm kalbinle iyiliğim için çaba sarf ediyorsun ve karşılığında bende mutlu oluyorum.. Bakalım bakalım belki çevre değişince bende değişirim.. Hem gezmek ve hava değişikliği de olur.. Sevgiyle kal..

   Sil
 4. Dilerim rabbim her şeyi o güzel gönlüne göre versin inşallah canım benim ❤varsa benden yana bir hakkım helal olsun bazen insanın biraz olsun kendini dinlemek istiyor dilerim her şey yoluna girer bekliyoruz seni ❤en güzeline emanet ol sevgiler ...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sessizkaldım, o güzel dileklerin için sağol. Umarım hepimiz için güzel ve huzurlu günler başlar. Sevgiyle kal, çok uzun değil zaten biraz zaman sonra döneceğim..

   Sil